Vaikų dienos stovykla

 

VASAROS atostogų dienos stovykla 2023 06 12 – liepos 14d.

Dėmesio, vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis

Vasaros stovykla vyks penkiomis pamainomis:

Pirmoji pamaina birželio 12 – 16 d. “Senovės Majų piramidė”. 

 Kelsimės į Amerikos žemyną, senovės Majų laikus ir statysime garsiąją “Kukulkano” piramidę, atkūrinėsime jos vidų ir bandysime atskleisti paslaptis, kurias ji slepia jau apie tūkstantį metų. 

 

Antrojii pamaina birželio 19- 23d . “Atpažinti ir neatpažinti skraidantys objektai”.

Šią pamainą atsiplėšime nuo žemės ir  nagrinėdami skrydžio istoriją pasigaminsime įvairiausių skraidančių objektų, nuo bumerango, ar legendinio Dariaus ir Girėno lėktuvo iki kosminių raketų ar skraidančių paršelių. Eisime į parką ir visus skraidančius objektus išmėginsime patys. 🙂 

 

Trečioji pamainą birželio 26 – 30d. “Neatrastoji planeta”. Atsiplėšime nuo žemės dar stipriau, kilsime į kosmosą dar greičiau ir ieškosime dar neatrastų planetų, bandysime sumodeliuoti kaip atrodytų gyvybė dar nežinomoje planetoje, nagrinėsime jos cheminę sudėtį ir gyvenimo sąlygas, kursime gamtovaizdį ir jos gyventojus, Vaikučiai pasigamins ir išsineš dar neatrastos planetos modelį.

 

Ketvirtoji pamaina liepos 3-5 d. “Karūna- karalystė”

Šioje pamainoje stovyklautojai susikurs po tokią kepurę, kokios pavydėtų ir pats Skryblius iš veidrodžių karalystės. Tai bus ne paprasta kepuraitė, o maža karalystė, kurios valdovu taps kiekvienas ją užsidėjęs. Karūna iliustruos kiekvieno unikalų fantazijos pasaulį- karalystę.

 

Penktoji pamaina liepos 10 – 14d. “Susikurk savo žaidimą”

Ši stovykla skirta ne tik tiems, kurie mėgsta stalo žaidimus, bet ir tiems, kurie jų nemėgsta (gal tiesiog niekada nepavyko surasti svajonių žaidimo?). Per šią savaitę naudodami skirtingiausias technikas vaikai kurs savo stalo žaidimus. Penktadienį kiekvienas turės ne tik labai dailų, unikalų, bet ir lengvai nešiojamą ir patvarų stalo žaidimą.

 

Dienos stovyklėlė vyks nuo 7:30 (vaikučiai renkasi iki 9val) iki 17val, adresu – Kaštonų g. 4B, penktame aukšte.

Pirmos, antros, trečios ir penktos pamainų kaina 200eur. vienos dienos kaina, lankant ne pilną pamainą- 45eur.  Ketvirtos pamainos kaina 135eur. 

Į kainą įeina priešpiečiai, pietūs, dailės ir rankdarbių priemonės, bei bilietai į muziejus ir panašias išvykas. Maitinimas kavinėje “Bernelių užeiga”, kuri įsikūrusi Gedimino pr.19,A.Vienuolio g. 1.

Pirmos, antros ir trečios pamainos vadovai Ieva ir Lukas.

Ketvirtos ir penktos – Gertrūda ir Liepa.

Dėmesio, vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis!

Daugiau informacijos apie stovyklėlės programą gausite susisiekę su mumis.

Registracija:

Privaloma išankstinė registracija telefonu: +37067775747 arba el. paštu: ieva.jursenaite@gmail.com

Šilčiausi linkėjimai ir iki greito susitikimo !

2 Replies to “Vaikų dienos stovykla”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *