Vaikų dienos stovykla

VASAROS atostogų dienos stovykla 2024 06 13 – rugpjūčio 16d.
 
Vasaros stovykla vyks septyniomis pamainomis:
 
1. Pamaina birželio 13- 14 dienomis:
“Skvišių dirbtuvėlės”, jų metu pasigaminsime mielus ir minkštučius svajonių skvišių rinkinukus su pagalvėle!
Pamainos kaina 100eur.
Vadovai: Ieva ir Lukas
 
2. Pamaina birželio 17- 21 dienomis
“Paslaptingosios džiunglės”, šios pamainos metu atrasime džiunglių paslaptis ir pavojus, patys pasigaminsime tikrą, mažą pasaulėlį, kuriame ne tik augs džiunglių augalai, bet ir gyvens įdomiausi gyvūnai, be to, statysime apleistas šventyklas ir formuosime ugnikalnius.
Pamainos kaina 200eur.
Vadovai: Ieva ir Lukas
 
3. Pamaina birželio 25- 28 dienomis:
“Mano nuotykių knyga”, per šią savaitę pasigaminsime tikrą nuotykių knygą- teatrą, kuri mums leis nukeliauti į įdomiausias mūsų planetos vieteles. Pasigaminsime mažą personažą, tiksliau save patį, sumažintoje versijoje 🙂 o knyga bus ypatinga, kadangi kiekvienas puslapis išsilankstys į įdomiausią gamtovaizdį, konkrečioje pasaulio vietoje. Taigi, išnagrinėję gaublį, vaikai išsirinks savo svajonių kelionės kryptis, kur ir keliaus visą savaitę, o vėliau galės rodyti mažus spektakliukus savo artimiesiems apie tai ką matė ir patyrė.
Pamainos kaina 180eur.
Vadovai: Ieva ir Lukas
 
4. Pamaina liepos 1- 5 dienomis:
“Kosmoso platybėse”, pamainos tikslas išnagrinėti kosminius kūnus, planetas ir reiškinius, padaryti fotomontažą, kuriame patys stovyklautojai atsidurs kitoje planetoje. Taigi vaikučiai gaminsis kosminio vaizdo simuliaciją, kurią stovyklos pabaigoje galės išsinešti kartu su nuotrauka, įrodančią , kad tikrai pabuvojome kosmose 🙂
Pamainos kaina 200eur.
Vadovai: Ieva ir Lukas
 
5. Pamaina liepos 8-12 dienomis:
“Išnykusių civilizacijų pėdsakais”, šios pamainos metu vaikai kurs unikalų pirmykštės stovyklavietės maketą, kuriame susidurs net kelios, jau seniai išnykusios civilizacijos. Nagrinėsime įdomiausius ir kartu paslaptingiausius šių, seniai gyvenusių, žmonių išradimus. Tyrinėsime neiššifruotus raštus, atkūrinėsime vietas bei keistus papročius.
Pamainos kaina 200eur.
Vadovai: Jokūbas ir Jorė
 
6, Pamaina liepos 15-19 dienomis:
“Mago užrašinė- slėptuvė”, stovykloje sukurta užrašinė taps ne tik burtininko paslapčių užrašais, bet ir tikram magui reikalingų daiktų slėptuve, kurioje tilps eliksyrai, talismanas, magiški triukai ir receptai užrašyti nematomu rašalu…Taigi ši pamaina, magijos mylėtojams, norintiems pasigaminti tikro burtininko aksesuarų ir sukurti savo magijos programą.
Pamainos kaina 200eur.
Vadovai: Gertrūda ir Luka
 
7. Pamaina rugpjūčio 12- 16 dienomis:
“Mano svajonių filmukas”, šioje pamainoje vaikai galės patys pasistatyti savo mažo namelio modelį, sukurti namui mažus baldus bei daiktus ir jį apgyvendinti savo kurtais veikėjais. Mažame name vyks daug nuotykių ir linksmybių, kurias galėsite pamatyti savo kurtame stop-motion filmuke.
Pamainos kaina 200eur.
Vadovai: Gertrūda ir Liepa
 
 
Stovyklų metu vaikučiai ne tik darys kūrybinius darbelius, taip pat daug laiko dūksime parkuose, eisime į edukacijas muziejuose, žaisime įdomiausius žaidimus ir pietausime kavinėje, taigi nusimato tikrai smagus laikas drauge 🙂
 

Dienos stovyklėlė vyks nuo 7:30 (vaikučiai renkasi iki 9val) iki 17val, adresu – Kaštonų g. 4B, penktame aukšte. Vienos dienos kaina, lankant ne pilną pamainą- 45eur. Į kainą įeina priešpiečiai, pietūs, dailės ir rankdarbių priemonės, bei bilietai į muziejus ir panašias išvykas.

Dėmesio, vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis!
Daugiau informacijos apie stovyklėlės programą gausite susisiekę su mumis.Registracija:
Privaloma išankstinė registracija telefonu: +37067775747 arba el. paštu: ieva.jursenaite@gmail.com
 
Šilčiausi linkėjimai ir iki greito susitikimo !

2 Replies to “Vaikų dienos stovykla”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *