Pasidaryk Pats Mokykla

Pasidaryk pats būrelis 2020/21 metais vyks šiose mokyklose:

Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje: laikas dar derinamas

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vyks antradieniais 13. 40 val.- 14. 40 val. ir 14. 50 val.- 15. 50 val. ir trečiadieniais nuo 13. 40 val. iki 14. 40 val.

Vilniaus Antakalnio progimnazijoje: laikas dar derinamas

Pažinimo medžio pradinėje mokykloje ketvirtadieniais 15.15 – 16 val.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje penktadieniais, laikas tikslinamas.

Kas tai: “Pasidaryk pats mokykla” – tai naujas studijos Melionas projektas vaikams nuo 6 iki 12 metų! “Pasidaryk pats” užsiėmimų metu kursime ir mokysimės daryti įvairius daiktus patys, išmoksime naudotis įvairiais įrankiais ir medžiagomis… Įgysime neįkainojamos gyvenimiškos patirties ir įgūdžių, kurie pasitarnaus visą likusį gyvenimą.

Kodėl: Galvodami apie savo vaikystę, šilčiausiai prisimename senelio ar tėčio išdrožtą, močiutės ar mamos, o galbūt savo paties pasiūtą, nunertą ar suklijuotą žaislą, mamos saugiai stalčiuje rinktus ir saugotus rankų darbo sveikinimus, atvirukus, piešinius, rankomis klijuotus lėlių namelius ir baldelius, žaislinius automobilius.

Tačiau, šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje auga mūsų vaikai, vis dažniau skatinamas vartotojiškumas, ko pasekoje, vaikai tampa vis mažiau savarankiški, mažiau kūrybingi ir mažiau praktiškai galvojantys gyvenimiškose situacijose. Tai skatina apatiškumą ir negebėjimą prisitaikyti supančioje aplinkoje. Juk kartais reikia tapti tikru alchemiku, kad priimtum gyvenimo mestą iššūkį !

Mūsų tikslai: mūsų tikslas yra išmokyti vaikus, ne tik įvairių amatų, technologijų, bei valdyti įrankius, bet visų svarbiausia išmokyti kūrybingai mąstyti ir spręsti įvairias gyvenime susiklosčiusias situacijas. Mes siekiame, kad vaikai pajustų tikrą gyvenimo skonį, išmoktų vertinti rankų darbą, bei visuomet ieškotų išeities, pasitelkiant įgytus gebėjimus ir kūrybingą mąstymą. Juk sugebėdami savarankiškai išspręsti sunkumus įgauname patirtį, pasitikėjimą savimi ir tvirtėjame kaip asmenybės,  o tai labai svarbus procesas vaiko raidoje.

Kviečiame registruotis!

2 Replies to “Pasidaryk Pats Mokykla”

  1. Sveiki,
    Norėtume užregistruoti į būrelį Pasidaryk pats Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje du vaikus- trečioką Herkus Puikys ir pirmokę Jorė Puikytė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.