Pasidaryk Pats Mokykla

Šiuo metu Pasidaryk pats būrelis vyksta pirmadieniais Vilniaus Genio Progimnazijoje.

Nuo kitų metų plėsimės ir į kitas mokyklas!

 

Kas tai: “Pasidaryk pats mokykla” – tai naujas studijos Melionas projektas vaikams nuo 6 iki 12 metų! “Pasidaryk pats” užsiėmimų metu kursime ir mokinsimės daryti įvairius daiktus patys, išmoksime naudotis įvairiais įrankiais ir medžiagomis… Įgysime neįkainojamos gyvenimiškos patirties ir įgudžių, kurie pasitarnaus visą likusį gyvenimą.

Kodėl: Galvodami apie savo vaikystę, šilčiausiai prisimename senelio ar tėčio išdr0žtą, močiutės ar mamos, o galbūt savo paties pasiūtą, nunertą ar suklijuotą žaislą, mamos saugiai stalčiuje rinktus ir saugotus rankų darbo sveikinimus, atvirukus, piešinius, rankomis klijuotus lėlių namelius ir baldelius, žaislinius automobilius.

Tačiau, šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje auga mūsų vaikai, vis dažniau skatinamas vartotojiškumas, ko pasekoje, vaikai tampa vis mažiau savarankiški, mažiau kūrybingi ir mažiau praktiškai galvojantys gyvenimiškose situacijose. Tai skatina apatiškumą ir negebėjimą prisitaikyti supančioje aplinkoje. Juk kartais reikia tapti tikru alchemiku, kad priimtum gyvenimo mestą įšūkį!

 

Mūsų tikslai: mūsų tikslas yra išmokyti vaikus, ne tik įvairių amatų, technologijų, bei valdyti įrankius, bet visų svarbiausia išmokyti kūrybingai mąstyti ir spręsti įvairias gyvenime susiklosčiusias situacijas. Mes siekiame, kad vaikai pajustų tikrą gyvenimo skonį, išmoktų vertinti rankų darbą, bei visuomet ieškotų išeities, pasitelkiant įgytus gebėjimus ir kūrybingą mąstymą. Juk sugebėdami savarankiškai išspręsti sunkumus įgauname patirtį, pasitikėjimą savimi ir tvirtėjame kaip asmenybės,  o tai labai svarbus procesas vaiko raidoje.

Kviečiame registruotis!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *